Dołącz do Aliplast Aluminium Systems
i twórz z nami wyjątkowe projekty

ALIPLAST Sp. z o.o. w Lublinie

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista IT

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach IT prowadzonych w Firmie (programowanie, procedowanie wniosków o modyfikacje i poprawę błędów, testowanie, poprawki w bazie danych SQL, instalowanie oprogramowania)
  • Administrowanie infrastrukturą sprzętową (serwery, sieci LAN, stacje robocze)
  • Współpraca z Działem IT w Centrali
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w systemie ERP i innych systemach informatycznych funkcjonujących w Firmie
  • Wsparcie użytkowników końcowych
  • Pełnienie dyżurów telefonicznych w systemie rotacyjnym

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi (w szczególności systemem ERP oraz infrastrukturą sprzętową)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości języka SQL
  • Proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Zaangażowania, chęci nauki i poszerzania umiejętności
  • Znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows (w tym serwerowych)

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie informatyczne, techniczne bądź ekonomiczne
  • Znajomość języka programowania C#, Visual Basic lub Java
  • Znajomość systemów z rodziny Linux/Unix
  • Dobra znajomości programu MS Excel (mile widziana umiejętność tworzenia makr VBA)
  • Znajomość technologii Vmware, Hyper-V i Active Directory

 Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w firmie będącej jednym z liderów na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny rozwój umiejętności zawodowych
  • niezbędne narzędzia do wykonywana codziennych obowiązków (służbowy laptop i telefon komórkowy)
  • pracowniczy program emerytalny (3,5% opłacane przez pracodawcę)
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i kart MultiSport
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

FORMULARZ REKRUTACYJNY

Usuń wszystkie
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje zgłoszenie rekrutacyjne w naszej bazie, zaznacz dodatkowo zgodę zawartą poniżej:
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych