Dołącz do Aliplast Aluminium Systems
i twórz z nami wyjątkowe projekty

Ekipa Górska

Ekipa pasjonatów górskich wędrówek prężnie działa od jesieni 2013 r., jej członkowie przebyli już setki kilometrów po Tatrach: Rysy, Zawrat, Przełęcz pod Chłopkiem, Ciemniak to jedynie niektóre ze szczytów czy szlaków jakie przemierzyli. Zwiedzają różne górskie regiony naszej ojczyzny: Tatry, Bieszczady, Beskidy, Gorce i inne piękne tereny. Od kilku lat odwiedzają także szlaki górskie położone poza granicami Polski. Czerwona Ławka to jeden z trudniejszych szlaków po stronie słowackiej jakie zdobyli. Na swoim koncie mają takie wyprawy jak: Czarnohora – pasmo górskie na zachodniej części Ukrainy, Gorgany – pasmo górskie w łańcuchu Karpat, w południowo-zachodniej części Ukrainy oraz zdobyty w zimowych warunkach Pikuj – najwyższy szczyt Bieszczad Wschodnich na Ukrainie.

Grono Ekipy Górskiej Aliplast cały czas się powiększa. W wyprawach mogą wziąć udział wszyscy Pracownicy, którzy mają na to ochotę i chęć spędzenia wolnego czasu na łonie natury. Zapraszamy na szlak!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.